O mnie

Mistrz Cukiernictwa

Marcin Paździor

 

 

Moją pasją od najmłodszych lat jest czekolada, z której potrafię tworzyć zarówno wyrafinowane w smaku praliny jak i niepowtarzalne rzeźby czekoladowe.”

Jestem specjalistą od czekolady z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywałem pod okiem najwybitniejszych mistrzów w wielu krajach Europy, jak również dyplomowanym Mistrzem Cukiernictwa oraz pedagogiem zawodowym przystosowującym młodzież do zawodu.

Podczas licznych szkoleń w Europie poznałem trendy cukiernicze z całego świata. Wiedzę na temat uprawy, zbioru i przerobu ziarna kakaowego wzbogaciła wyprawa do Ameryki Południowej, podczas której byłem na trzech plantacjach ziarna kakaowego. Pierwsze kroki jako zawodowy cukiernik stawiałem w najbardziej znanych, prestiżowych cukierniach, a także restauracjach i hotelach.

 

Współpracowałem z dużymi firmami branżowymi prowadząc pokazy cukiernicze dla pracowników cukierni w całej Polsce. Kierowałem zespołem sprzedażowym, sprawowałem opiekę nad merytorycznym zakresem szkoleń personelu, a także przeprowadzałem rekrutacje oraz audyty kawiarni i lodziarni.

Kilkukrotnie byłem jurorem międzynarodowego, prestiżowego konkursu „Word Chocolate Master”. Jestem autorem wielu publikacji na temat szeroko rozumianej czekolady w czasopismach branżowych. Specjalizuje się w ręcznie robionych pralinach, recepturach pitnych czekolad, wyjątkowych deserach oraz tabliczkach czekoladowych. Moich specjałów możesz skosztować w wielu miejscach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obecnie prowadzę własną działalność, a swoim doświadczeniem wspieram zarówno producentów rzemieślniczych jak i przemysłowych.

Z myślą o satysfakcji klientów kładę nacisk na jakość przeprowadzanych szkoleń, różnorodność i innowacyjność. Podążam za potrzebami klientów, znacznym rozwojem rynku cukierniczego. Największym sukcesem dla mnie jest zadowolenie klienta oraz świadomość, że sprostałem jego oczekiwaniom.

 

 

Misją mojej firmy jest pomoc i wsparcie wszystkich producentów – zarówno profesjonalistów jak i hobbystów – w zakresie produkcji cukierniczej.

Oferuję:

Wsparcie w postaci zdobytej wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Pomoc w zakresie nabycia surowców służących do produkcji, a także niezbędnych maszyn i związanych z nimi opracowań dotyczących procesów produkcji.

SZKOLENIA

Szkolenia – przeszkolę Twój personel, opracuję dostosowane dla ciebie procesy produkcyjne, a także wdrożę produkcję dowolnie wybranego asortymentu cukierniczego. Jeśli już teraz oferujesz swoim klientom szeroką gamę produktów, zadbam o to, aby zwiększyć efektywność pracy w Twojej pracowni, a także podnieść jakość gotowego wyrobu do perfekcji.

CONSULTING

Dzięki konsultacjom zweryfikujesz własną wizję pracowni cukierniczej, a także kierunek rozwoju działalności, uwzględniając aktualne trendy i tendencje wzrostu rynku. Już jednorazowy consulting pozwoli Ci się upewnić, że zmierzasz we właściwym kierunku.

EVENTY

Szeroka oferta eventów szkoleniowo-integracyjnych dopasowanych zakresem oraz poziomem do indywidualnych potrzeb.