Event dla firmy PepsiCo w CookUp


Event dla firmy PepsiCo w CookUp

Event szkoleniowy dla firmy PepsicCo prowadziłem w ramach wieloletniej współpracy z firmą CookUp. Posiada ona dwa studia kulinarne w Warszawie, w których odbywają się prestiżowe warsztaty, pokazy, prezentacje, konferencje kulinarne. Mają tu również miejsce prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo oraz wydarzenia integracyjne, a także sesje zdjęciowe.

W zależności od rodzaju warsztatów oraz stopnia ich trudności firma przygotowuje od 12 do 20 stanowisk, zapewniając wszystko to, co jest potrzebne do przeprowadzenia szkolenia. Podstawę szkolenia stanowi dobór doświadczonych szefów kuchni. Ogromną wagę przywiązuje się do jakości składników spożywczych. Niezwykle ważne są również odpowiednie sprzęty i akcesoria kuchenne, a także fartuchy kucharskie.

Wydarzenia kulinarne dla zorganizowanych grup realizowane są w przestronnych studiach – jednym blisko 200-metrowym oraz drugim 320-metrowym (z niezależnym, mniejszym i bardziej kameralnym studiem). Dzięki temu można uzyskać przestrzeń kulinarną nawet dla stu gotujących uczestników (w zależności od studia i charakteru wydarzenia), a także komfortową strefę do degustacji i relaksu.